Klima Bakım ve Tamiri Ankara
Klima sıcak üflemiyor. Bir başka ifadeyle klima ısıtmıyor/soğutmuyor. Peki klima neden ısıtmaz? Klima nasıl ısıtır? Bakmışsınız ki hatta klima çalışmıyor. Klimanıza periyodik bakım yaptırmanız, özellikle; kış ve yaz modlarına geçerken sene içerisinde iki defa klima bakımı (tavsiye ediyoruz) yaptırmanız, ileride doğabilecek bu soruları ortadan kaldıracaktır.
Klima Bakım ve Tamiri Ankara

Klima Bakımı

Klima Bakımı ve Tamiri Ankara

Klimalar zamanla yaşam alanlarımızın konforunu artırması açsından vazgeçilmezlerimiz haline gelmiştir.
klima bakı fiyatları ankara


Bu sebebden dolayı klima bakımı ve klima tamiri oldukça önemli bir konudur. Klima bakımı yılda 2 defa yaptılması hem bizim sağlıgımız hemde klimanın uzun yıllar sorunsuz çalışması açısından oldukça önemli bir konudur. Ankarada Klima bakımı yapan yerler arasında hem uygun fiyaları hemde aynı gün içerisinde teknik servis imkanı sunan yuvam kombi ve klima servisi ankara geneli 2 gezici servis aracı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Klima bakımı ve temizliği cihazların ısı trasfer yüzeylerinde toz parçalarının oluşumununda dolayı klimanın perfonsının azalmasına ve daha fazla enerji tüketmesine neden olur.

Klima Bakımı ve Fiyatları

Klima bakımı ortamın kötü kokmasını önler
Klima bakımı, klimalarda bakteri oluşumunu önler. Böylece bazı hastalıklara davetiye çıkarmamış oluruz.
Klima bakımı olabilecek klima arızalarını önceden tedbir almamızı, zor kış ve çok sıcak günlerde klimasız kalmamızı sağlar.
Belkide en önemlisi enerji tasarufu sağlar klima bakımı.
Klima bakım Fiyatları için 0312 418 4 007 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klima bakımı ve klima tamiri konusu uzmanlık ve tecrübe gerektiren konulardır. Her Marka klima bakım ve tamiri hususlarında ankara geneli hizmet veren yuvam servis, tüm ankara ve ilçelerine kadar bu hizmetini 2 gezici servis aracı ile 1999 yılından bu güne devam ettirmektedir.

Klima tamiri konusunda 1 yıl parça ve 1 yıl tamir garantisi veren Ankara klima bakım merkezimiz, bu hizmetini servis fişi ile belgelemektedir. Klima Bakımı yada klima tamiri için çağırdığınız servisden mutlaka teknik servis fişi alın ve bu servis fişlerini 1 yıl boyunca mutlaka saklayın.

Klima tamiri ve bakımı hizmeti verdiğiz markalar

Mitsubishi, Heavy, Daikin, Mitsubishi Electrik, Arçelik, Beko, Vestel, Midea, Alarko, Goodman, McQuay, Sharp, General, Sigma, Toshiba, Sonyo, Airfel, İklimsa, PAnasonic, Bosch, Siemens, Profilo, LG, Demirdöküm, Baymak, Rubenis, Midea, Shiro, Ariston, Carrier, Cartel, Fujitsu, Aura, Daylux, Gree, Samsung, Sanyo, Elecra, Vaillant, Altus, Regal, Grundig, Airwell, Ferroli, Zibro

Ankara geneli Klima bakımı ve tamiri hizmeti verdiğimiz bölge ve semtler
Klima Bakımı Alanında Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ÇankayaAltındağKeçiörenMamakPursaklarYenimahalleEtimesgutSincanAyrancıBahçelievlerEmekBalgatBilkentCebeciDikmenEsatKavaklıdereGaziosmanpaşaKırkkonaklarBirlik MahallesiKızılayMaltepeÖveçlerSıhhiyeYıldız100. Yıl CevizlidereİlkerAktepeBağlumEsertepeYayla MahallesiEtlikİncirliKalabaSanatoryumŞehitkubilayŞenlikUfuktepeAtaparkKuşçağızAyvalıKızlarpınarı CaddesiDutlukAydınlıkevlerSubayevleriHasköyGüneşevlerİskitlerPeçenekTelsizlerDışkapıAbidinpaşaAkdereBoğaziçiDemirlibahçeGülverenHüseyingaziKarapürçekKurtuluşKayaşYeşilbayırZerdalitepeTürközüTuzluçayırNatoyoluMisketEge MahallesiBatıkentÇayyoluÜmitköyYaşamkentKonutkentTürkkonutDemetevlerİstasyonİvedik Organize sanayiiKarşıyakaOstimŞentepeYükseltepeYakacıkElvankentEryamanEryaman EvleriEtimesgutBaglıcaFatihMevlanaPlevneYenikentSincan OrganizeGölbaşıİncekKuzey Ankara TOKİMebusevleriAnıttepeOranSokullu
Çağrı Merkezi Telefonumuz
+0312 418 40 07